Zudanez lampa wisząca 1xLED 31W CCT nikiel LE44648
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana w formie metalowego pierścienia, wykonanego z aluminium. Dzięki swojej lekkości i geometrycznej formie, idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych, industrialnych i minimalistycznych. Doskonała do salonu, jadalni czy przestrzeni komercyjnych, gdzie stanie się stylowym elementem oświetleniowym. Funkcja: zmiana barwy (CCT): DIP-Switch. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 31W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza |
| Strumień świetlny | 2210 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | nikiel - szary |
| Kolor klosza / abażura | nikiel - szary |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium |


by 