Zumba lampa sufitowa (spot) 4-punktowa 94-72153
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 4 punktowa z metalowymi kloszami. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Całość lampy wykończona w kolorze białym z czarnymi wstawkami. Świetnie wpisze się w każde otoczenie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 11,5 cm |
| Waga | 1,02 kg |
| Kolor konstrukcji | biały + czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały + czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 