Zamówienia telefoniczne 502 635 029
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie
Wysyłka i płatności

Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub DPD na terenie Polski. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w zamówieniu. Termin realizacji zamówienia towarów wynosi od 24 godzin do 21 dni roboczych (nie licząc sobót, niedzieli i świąt). W przypadku ewentualnych zmian w przedmiocie terminu realizacji zamówienia, sklep poinformuje o tym zamawiającego.

Koszt dostarczenia zamówionego towaru wynosi w zależności od wybranej formy płatności:

  • Przelew (przedpłata) na konto sklepu, DotPay, Shoper Płatności:

    • do 349 zł brutto – koszt wysyłki - 16 zł brutto
    • powyżej 349 zł brutto – koszt przesyłki – gratis
  • Pobranie u kuriera

    • do 349 zł brutto – koszt wysyłki - 26 zł brutto
    • powyżej 349 zł brutto – koszt przesyłki – gratis

Po dokonaniu wpłaty na konto sprzedawca niezwłocznie rozpoczyna realizację zamówienia (zamówienia spoza Polski). Ceny towaru należy doliczyć koszty wysyłki paczki - w celu ustalenia kosztów wysyłki, prosimy o kontakt z sklepem.

Formy płatności

Wpłata na konto multilampy.pl przed wysyłką

W tym przypadku Kupujący decyduje sam o wpłacie kwoty za zakupy w placówce bankowej, za pomocą banków online, na poczcie bądź w innych placówkach przyjmujących takie wpłaty. Jeśli Kupujący wybiera tę formę zapłaty, otrzyma e-maila, który zawierał będzie numer konta multilampy.pl oraz kwotę jaką należy wpłacić za towar. Ważne jest podanie w tytule wpłaty numeru zamówienia.

Numer konta bankowego: (IdeaBank) 48 1950 0001 2006 0060 4457 0001

Wpłata na konto (e-Przelew, e-Transfer, karta kredytowa)

W tym przypadku wpłaty można dokonać za pośrednictwem wybranych operatorów szybkich płatności:

 - DotPay - Platforma bezpiecznych transakcji natychmiastowych: przelewy on-line z wybranych banków, karty kredytowe (Visa, MasterCard) 
 - Shoper Płatności (operator Bluemedia) - Platforma bezpiecznych transakcji natychmiastowych: przelewy on-line z wybranych banków, karty kredytowe (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro). 

Gdy Kupujący zdecyduje się na taki sposób zapłaty, otrzyma bezpośredni link na stronie DotPay.pl lub Shoper Płatności gdzie szybko i sprawnie będzie mógł dokonać przelewu.

Płatność za pobraniem

W tym przypadku Kupującemu umożliwia się dokonanie zapłaty za zamówiony towar w momencie jego dostarczenia przez firmę kurierską. Pracownik firmy kurierskiej pobiera od Kupującego opłatę równą wartości zakupionego towaru, kosztów transportu i pobrania. Opłaty te doliczane są w momencie składania przez Kupującego zamówienia i wyboru formy płatności

Uwaga! Opcja ważna tylko w przypadku przesyłek gdzie kwota pobrania nie przekracza 6 000 zł.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w dziale REGULAMIN

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium