Almeria lampa wisząca 6xLED/18W czarna LP-907/1P BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze z możliwością regulowania położenia źródła światła umieszczone na metalowym okręgu ponad, którym został umieszczony akrylowy biały talerz, który odbija światło. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 70 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, akryl |


by 