Salon oświetlenia multilampy.pl
Zamówienia telefoniczne 502 635 029
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Systemy szynowe 1-fazowe

Systemy szynowe 1-fazowe to zestaw lamp spotów oraz akcesoriów, które mocowane są do sufitu na specjalnych listwach, dzięki czemu w prosty sposób źródło światła może być przesuwane w dowolne miejsce, możliwa jest zmiana kierunku padania światła, a to wszystko bez konieczności przerabiania instalacji elektrycznej. Możesz zmieniać i aranżować oświetlenie salonu, kuchni czy łazienki na dowolny sposób. Więcej informacji o systemach szynowych tutaj.

UWAGA: prosimy wybierać systemy szynowe (szyny, reflektorki, złącza) w ramach tylko jednego producenta. Nie można mieszać systemów różnych producentów, ponieważ nie są między sobą kompatybilne.

Produkty : 142
Filtruj / sortuj

Oświetlenie szynowe 1-fazowe – idealne do domu!

Najchętniej wybieranym rozwiązaniem do domu są systemy szynowe jednofazowe. Dają one możliwość włączania i wyłączania wszystkich lamp naraz. Stanowi to idealne rozwiązanie do niewielkiego mieszkania, gdzie planujemy zainstalować jeden szynoprzewód lub podzielić poszczególne pomieszczenia pomiędzy kilka włączników. Oświetlenie szynowe 1-fazowe jest tańszym rozwiązaniem, a do tego bardziej minimalistycznym. Same oprawy i wszystkie akcesoria są mniejsze, ponieważ mniejsza jest liczba niezbędnych kabli. Dlatego właśnie systemy te chętnie są wybierane do domów, gdzie nie potrzebujemy dokładnej kontroli nad oświetleniem danej części pomieszczenia. Pozwala to ograniczyć instalację do niezbędnego minimum i zachować schludną stylistykę szynoprzewodów i opraw.

Minimalizm i funkcjonalność w systemach szynowych 1-fazowych

Systemy szynowe 1-fazowe są tańszym i bardziej minimalistycznym rozwiązaniem. Same oprawy i wszystkie akcesoria są mniejsze, ponieważ mniejsza jest liczba niezbędnych kabli. Dlatego właśnie systemy te chętnie są wybierane do domów, gdzie nie potrzebujemy dokładnej kontroli nad oświetleniem danej części pomieszczenia. Pozwala to ograniczyć instalację do niezbędnego minimum i zachować schludną stylistykę szynoprzewodów i opraw.

Jak działają systemy szynowe 1-fazowe?

Systemy szynowe 1-fazowe to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na elastyczne zarządzanie oświetleniem w domu. Dzięki temu możemy dostosować oświetlenie do naszych potrzeb, zmieniając jego kierunek czy umiejscowienie. Systemy szynowe są dostępne w różnych wariantach, na przykład jednofazowe, które dają możliwość włączania i wyłączania wszystkich lamp naraz. Są one często wybierane do niewielkich mieszkań, gdzie planuje się zainstalować jeden szynoprzewód lub podzielić poszczególne pomieszczenia pomiędzy kilka włączników. Jak już wspominaliśmy we wstępie, bardzo ważne jest, aby pamiętać, że systemy szynowe różnych producentów mogą nie być ze sobą kompatybilne. Dlatego zaleca się wybieranie systemów szynowych (szyny, reflektorki, złącza) w ramach tylko jednego producenta.

Jak wybrać system szynowy 1-fazowy do lamp?

Wybór systemu szynowego 1-fazowego do lamp zależy od wielu czynników. Przede wszystkim, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość pomieszczenia, w którym planujemy zainstalować system. Ważne jest także, aby wybrać system, który będzie pasował do stylu naszego wnętrza. W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór lamp dostosowanych do używania w systemie szynowym, dlatego jesteśmy pewni, że absolutnie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W razie remontu i zmian w wystroju danej przestrzeni wymiana lampy na inny model będzie wyjątkowo prosta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium