Altitude lampa wisząca LED 59W 3000K czarna 2292-18
towar niedostępny
Opis
Czarna lampa wisząca LED ALTITUDE łączy estetykę z funkcjonalnością. Dzięki technologii SimplyDim ustawienie idealnej intensywności światła jest dziecinnie proste. Ciepłą białą żarówkę LED można ściemniać z jasnego 100% do miękkiego 10% za pomocą konwencjonalnego przełącznika światła. Jeśli światło zostanie ponownie włączone w czasie krótszym niż 3 sekundy od wyłączenia, rozpocznie się proces ściemniania. Po osiągnięciu najjaśniejszej (100%) lub najciemniejszej wartości (10%) pozostaje na tym ustawieniu przez około 2 sekundy przed ponownym rozpoczęciem procesu. Jeśli światło świeci z żądaną jasnością podczas procesu, intensywność światła można zapisać, wyłączając je. Jeśli światło zostanie ponownie włączone, zapisana jasność zostanie zachowana, a to ustawienie będzie zachowane do następnej zmiany. ALTITUDE jest wyposażone w podnośnik Comfort Lift. Regulacja wysokości za pomocą podnośnika Comfort Lift jest nie tylko szybka i łatwa, ale także niezwykle niezawodna.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 59 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 7200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 125 cm x 10 cm |
| Wysokość | 60 cm - 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal, tworzywo sztuczne |


by 