Bangkok lampa wisząca LED/12W czarna/bursztynowy MOD185PL-L12CG3K3
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz szklany w kolorze bursztynowym w połączeniu z oprawą wykończoną w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrz nabierze wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 68 cm - 358 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 