Belmonte lampa wisząca 4-punktowa biała PND-9152-4-OPAL
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym z mosiężnymi wstawkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 124 cm x 33 cm |
| Wysokość | 74,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Kolor konstrukcji | czarny + mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 