Carera Parette Gold kinkiet 1-punktowy złoty
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z metalowym kloszem utworzonym z nieregularnych plamek wykończonych w kolorze złotym. Żarówka w komplecie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 31 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 14 cm |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 