Chaplin 360 LED lampa wisząca 1-punktowa mosiądz MD12001-1-360
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Szklany klosz zawieszony jest na czarnym przewodzie. Wewnątrz klosza znajduje się pręt z umieszczonym w górnej części, źródłem światła LED. Snop światła o ciepłej barwie skierowany jest do dołu, oświetlając wnętrze klosza. Dzięki czemu powstaje bardzo przyjemny i elegancki efekt. Lampy z kolekcji Chaplin dostępne są w wielu wariantach. Z powodzeniem rozświetlą wnętrze domu oraz restauracji lub hotelu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 7,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 70 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 35 cm |
| Waga | 4,8 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | transparentny + mosiądz |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 