Charlotte lampa wisząca 3xE27 biała 6148AR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z ruchomymi kloszami wykonanymi z metalu. Lampa ma wykończenia w kolorze białym ze złotymi wstawkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 48 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Waga | 3,1 kg |
| Kolor konstrukcji | biały + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (po modyfikacji) |


by 