Classic żyrandol 3xE27 mosiądz satynowany 284
towar niedostępny
Opis
Klasyczny żyrandol 3 punktowy z materiałowymi abażurami w kolorze ecru ze złotym paskiem. Elementy metalowe wykończone w kolorze satynowanego mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 72 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Waga | 1,71 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz satynowany |
| Kolor klosza / abażura | ecru ze złotym paskiem |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, tkanina, PCV |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (2 + 1) |


by 