Como 2x60 kinkiet LED 12W 4000K złoty/czarny
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. W całości wykonany ze stali w kolorze czarnym i złotym. Podłużny, akrylowy klosz skrywa ledowe źródło światła. Minimalistyczny kształt lampy doskonale odnajdzie się w nowoczesnych, jak i industrialnych wnętrzach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 60 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 