Conus lampa stołowa 1xE14 czarny/biały 108597
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa z materiałowym abażurem w kolorze złamanej bieli. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Włącznik na przewodzie zasilającym.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 23 cm |
| Wysokość | 64 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 27,5 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | ecru |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 