Dakota lampa wisząca 1xE27 czarna 8285
towar niedostępny
Opis
Industrialne lampy, lampy do wnętrz w stylu loftowym. Lampa jest wykonana z solidnej, grubej stali, lakierowanej na kolory. Przewód mozna skrocić.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 26 cm |
| Wysokość | 109,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 