Erba 4K lampa zewnętrzna do zabudowy 1xLED/5W/4000K czarna ONFL-0352-4K
towar niedostępny
Opis
Lampa zewnętrzna do zabudowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykonane z aluminium w kolorze czarnym piaskowanym. Oprawa doskonale nadaje się do wbudowania na niewielkich wysokościach elewacji budynków, murkach czy ogrodzeniach. Dzięki aluminiowej powłoce jest odporna na warunki atmosferyczne i wiatr oraz łatwo świeci przez cały rok. Barwa światła LED 4000K (neutralna biała).
Wielkość otworu montażowego 12,7 x 4,3 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 360 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 13,5 cm 5 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 