Flemish lampa wisząca 12-punktowa antyczny mosiądz 1019-12AB
towar niedostępny
Opis
Żyrandol świecznikowy 12 punktowy wykonany z metalu. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze antycznego mosiądzu. Możliwość regulowana wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 12-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 62 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 54 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 5,1 kg |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | stal |


by 