Fontana lampa sufitowa 3xLED/22W czarna/drewno 648914532
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym, elementy drewniane w kolorze jasnego drewna. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 22W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą włącznika światła |
| Strumień świetlny | 2450 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 46 cm x 46 xm |
| Wysokość | 6 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + jasne drewno |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, drewno, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED. nadaje się do montażu na ścianie lub suficie |


by 