Franklin lampa wisząca 1-punktowa grafitowa MD-HN8026M-B+RC
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 płomienna z metalowym kloszem. Elementy metalowe w kolorze grafitowym i miedzianym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 21 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 22 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 21 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 