Giada IP44 kinkiet 1-punktowy na szafkę czarny 283400132
towar niedostępny
Opis
Kinkiet do łazienki z możliwością montażu na szafce. Kinkiet wykonany z metalu w kolorze czarnym matowym z IP44 idealnie nadający się do łazienki np. nad lustro.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 5,4 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 34,3 cm |
| Wysokość | 5,4 cm |
| Waga | 0,17 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 