Girona lampa sufitowa 1xLED/10W chrom MX3713-1-3CT
towar niedostępny
Opis
Lampy Girona z kloszami w kształcie pierścieni których powierzchnię zdobią subtelne kryształki. Lampy wystepują w kolorze złotym oraz w chromie. Delikatność kryształów oraz oraz ledowe oświetlenie , powoduje że oprawy będą się komponować zarówno w pomieszczeniu nowoczesnym oraz stylowym. Ściemnienie lampy jest mozliwe za pomocą włącznika klawiszowego w scianie - ściemnianie 3 stopniowe.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 20 cm x 18 cm |
| Wysokość | 24,5 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 