Ibiza oprawa sufitowa do zabudowy 1-punktowa czarna AZ3532 - RABAT -20%
towar niedostępny
Opis
Oprawa sufitowa do zabudowy 1 punktowa wykonana z aluminium w kolorze czarnym. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Proste ale zarazem i stylowe oświetlenie techniczne które znajdzie zastosowanie w wszystkich nowoczesnych wnętrzach.
Średnica otworu montażowego: 8,5 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10,5 cm |
| Wysokość | 3,8 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 