Irvine LED lampa sufitowa 4-punktowa (z pilotem) mosiądz/czarna 620010408
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu i w kolorze czarnym. Oprawę można bezstopniowo regulować za pomocą wbudowanego ściemniacza światła. Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach) może być bezstopniowo regulowana. Ostatnie wybrane ustawienie światła zostanie zapamiętane i użyte po ponownym włączeniu lampy. Ta oprawa wyposażona jest w funkcję lampki nocnej. Lampę można wygodnie sterować za pomocą znajdującego się w zestawie pilota.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 60W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 7100 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 105 cm x 42 cm |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Waga | 1,49 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz + czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | lampa nadaje się to montażu na suficie lub na ścianie. 5 lat gwarancji na diody LED |
| Lampa z pilotem | tak |


by 