Jive L LED lampa sufitowa 2-punktowa (z pilotem) biała 623410231
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym matowym. W zestawie pilot za pomocą którego można wygodnie sterować. Możliwość bezstopniowej regulacji natężenia oświetlenia oraz barwy światła. Oprawa jest wyposażona w funkcję lampki nocnej.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 4300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Długość x szerokość | 50 cm x 45,5 cm |
| Wysokość | 7,6 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Lampa z pilotem | tak |


by 