Klosz szklany Faro kula D150 transparentny bursztynowy
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie zamkniętej kuli w kolorze transparentnym bursztynowym.
Dane techniczne
| Oprawka | G9/E14/E27 |
| Śr. otworu montażowego | 5 cm |
| Max. średnica/szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Kolor | transparentny bursztynowy |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,15 kg |
| Motyw | gładki |


by 