Klosz szklany Kostka 120x120 biały
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie sześcianu w kolorze białym (malowany od wewnątrz).
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kolor | biały |
| Materiał | szkło |
| Waga | 1,11 kg |
| Motyw | gładki |


by 