Klosz szklany Kula D140 mat
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie zamkniętej kuli w kolorze biały mat. Uwaga - średnica otworu montażowego może się wahać między 4,2 a 5,8 cm. Sugerujemy używać do klosza żarówkę typu "świecowa", która przechodzi przez otwór montażowy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E14 (mały gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 5,5 cm |
| Max. średnica/szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Kolor | biały matowy |
| Materiał | szkło |
| Motyw | gładki |
| Uwagi | Średnica otworu może być między 4,5 cm - 5,8 cm. |


by 