Klosz szklany Kula D140 połysk
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie zamkniętej kuli w kolorze biały połysk. Uwaga - średnica otworu montażowego może się wahać między 4,2 a 5 cm. Sugerujemy używać do klosza żarówkę typu "świecowa", która przechodzi przez otwór montażowy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E14 (mały gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm - 5 cm |
| Max. średnica/szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Kolor | biały połysk |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,2 kg |
| Motyw | gładki |


by 