Klosz szklany Mori półkula D150 przezroczysty
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie półkuli w kolorze przezroczystym (od wewnątrz ozdobne delikatne wybrzuszenia).
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kolor | przezroczysty |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,4 kg |
| Motyw | gładki |


by 