Klosz szklany Rolo kula D150 biały matowy
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz prążkowany w kształcie otwartej kuli w kolorze białym matowym.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Kolor | biały matowy |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,29 kg |
| Motyw | tekstura |
| Uwagi | średnica dolnego otworu - 9 cm |


by 