Leanne lampa stołowa 1-punktowa czarna 21521/01/30
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa wykonana z metalu w kolorze czarnym. Lampa świetnie prezentuje się w swojej prostocie, co nadaje jej ponadczasowej jakości i tworzy fantastyczną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Lampa jest obsługiwana za pomocą włącznika zintegrowanego w kablu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 21 cm x 12 cm |
| Wysokość | 52 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 