Louisiana lampa wisząca 1-punktowa satynowe srebro 2297SS
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem, od spodu przysłonięty przeźroczystym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze satynowego srebra. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Fantastycznie prezentuje się w każdej postmodernistycznej przestrzeni mieszkalnej, a przezroczysty akrylowy dyfuzor tworzy przyjemny efekt świetlny dla całego pomieszczenia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 31 cm |
| Wysokość | 150 |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 39 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 31 cm |
| Waga | 1,97 kg |
| Kolor konstrukcji | satynowe srebro |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, szkło |


by 