Lumsi lampa sufitowa (spot) 1-punktowa czarna SPL-2071-1-MC-BL
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 1 punktowa z metalowym kloszem. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe lampy wykończone kolorze czarnym piaskowanym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 6 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 