Malmo lampa wisząca ogrodowa 1-punktowa grafitowa
towar niedostępny
Opis
Stylowa i nowoczesna lampa wisząca ogrodowa 1 punktowa z przezroczystym szklanym kloszem. Pozostałe elementy wykonane z aluminium w kolorze grafitowym. 2 kołki rozporowe w zestawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 87 cm (łańcuch - 50 cm) |
| Wysokość klosza / abażura | 22 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm x 12 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 