Marley lampa sufitowa (spot) 4-punktowa antyczny mosiądz 802430404
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznego mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 24 cm x 24 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 