Marley lampa sufitowa (spot) 4-punktowa drewno/biała 812400431
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy drewniane wykończone w kolorze naturalnym, elementy metalowe w kolorze białym matowym z chromowanymi wstawkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 22 cm x 22 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | drewno (kolor naturalny) |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 