Marley lampa sufitowa (spot) 5-punktowa czarna/złota 612400580
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i w kolorze złotym. Ruchome ramiona.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 77,5 cm x 57,5 cm |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Waga | 1,46 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 