Nando 6BL lampa wisząca 6xE27 czarna 1369/6
towar niedostępny
Opis
NANDO - To styl loftowy w nowoczesnym wydaniu. Lampa wisząca NANDO wykonana jest z solidnej stali, co nadaje jej surowy i industrialny charakter. Druciane klosze tworzą ciekawe efekty świetlne, dodając wnętrzom oryginalności. Idealna do salonu, jadalni i kuchni, wprowadzając do domu niepowtarzalny, loftowy styl.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W MAX LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 125 cm x 36 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | stal |


by 