Nobbile 2 lampa wisząca 1x E27 złota ABR-Z0N-E27
towar niedostępny
Opis
Lampa Nobbile zachwyca od pierwszego spojrzenia. Jej designerska oprawka wykonana z metalu i wykończona satynowym złotem prezentuje się zachwycająco. Konstrukcja oprawki przypomina plaster miodu, co nie tylko chroni żarówkę, ale także tworzy niezwykły efekt świetlny, który wypełni Twoją przestrzeń magicznym blaskiem. Całość harmonijnie zamyka cylindryczny szklany klosz o przezroczystym wykończeniu, co dodaje lampie elegancji i lekkości. Lampę można skrócić
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 24 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 21 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty/mosiężny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 