Pasadena lampa sufitowa 3-punktowa biała/złota 6165AR
towar niedostępny
Opis
Klasyczna lampa sufitowa 3-punktowa ze szklanym kloszem w kolorze białym-mlecznym. Złote dodatki podkreślają ukrytą elegancję lampy. Możliwość modyfikacji lampy by świeciła 2+1, w tym celu prosimy o kontakt ze sklepem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty/mosiężny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 