Peacock LED 3000K lampa sufitowa 15-punktowa czarna 679511532
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 15 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła. Oprawa nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami. Każde z 15 źródeł światła można indywidualnie ustawić. Oświetlenie pośrednie zapewnia nieoślepiające stonowane światło.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 15-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 39W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3900 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 115 cm x 97,5 cm |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 