Piano lampa wisząca 12xG9 czarna/złota 10119
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 12 punktowa z metalowymi, złotymi kloszami. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Prosta forma sprawia, że lampa idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 12-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 120 cm x 12 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 