Playa lampa wisząca 4-punktowa czarna 1146/4
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z metalowymi kloszami. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Regulowana wysokość. Lampy PLAYA idealnie wpasują się do praktycznie każdego wnętrza, gdyż ich delikatna i przyjazna dla oka forma nie zakłóci zarówno klasycznego jak i nowoczesnego wystroju.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 93 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal |


by 