Rea lampa wisząca 2xE14 czarna/beton SL.1224
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z kloszami wykonanymi z betonu dekoracyjnego w kolorze szarym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Oprawa doskonale sprawdza się zarówno w domu rustykalnym, jak i nowoczesnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 34 cm x 12 cm |
| Wysokość | 113 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 22 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 2,1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | beton |
| Materiał | metal, beton |


by 