Rossi lampa wisząca 6-punktowa czarna/grafitowa 875/6
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi grafitowymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Możliwość podłączenia lampy na dwa obwody świecenia poprzez zmianę podłączenia przewodów na kostce przełączeniowej, zalecamy, aby modyfikację wykonał elektryk.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 110 cm |
| Wysokość | 40 cm - 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (po modyfikacji) |


by 