Roya H100 lampa stojąca ogrodowa 1-punktowa z czujnikiem ruchu antracyt 414260142
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa ogrodowa stojąca 1 punktowa wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze antracytu. Dzięki klasie szczelność IP44 woda nie dostanie się do jej wnętrza. Ta oprawa włącza się automatycznie za pomocą zintegrowanego czujnika ruchu.
- wykrywanie ruchu: max. 6 m. , strefa wykrywania ruchu: 100 stopni,
- regulowany czas świecenia: 10 s - 8 min,
- regulacja natężenia oświetlenia zewnętrznego przy której zaczyna działać czujnik ruchu: 2 - 2000 lux.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Waga | 2,04 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, akryl |
| Czujnik ruchu | tak |


by 