Santos kinkiet 1xG9 mosiądz biały WL-95331-1-BRSS
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym, białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Pod kloszem znajduje się beżowa kula dekoracyjna.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Kolor konstrukcji | mosiężny + beżowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 