Sentino lampa sufitowa 3xG9 złota/taupe 10125/30/41
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze ciemnoszarym. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego złota. Idealna do salonu, kuchni, sypialni lub przedpokoju.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Waga | 1,36 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty matowy |
| Kolor klosza / abażura | ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 