Soul lampa ogrodowa stojąca 1-punktowa grafitowa 9557
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca 1 punktowa z metalowym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze grafitowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20,5 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 