Tracer reflektor 1-punktowy do szyny 3-fazowej złoty 6029
towar niedostępny
Opis
Reflektorek 1 punktowy przeznaczony do prowadnicy/szyny 3-fazowej do systemu Tracer firmy TK Lighting w kolorze czarnym i złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 5 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 